1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o powołania, kapłańskie, zakonne, misyjne. Polecajmy także powołanych z naszej wspólnoty.
    • Wtorek – św. Wojciecha, patrona Polski – odpust w Brzezowej o 11.00 ( na Mszę św wieczorną i na spotkanie zapraszamy dzieci I Komunijne wraz z rodzicami)
    • Piątek – św. Marka
    • Niedziela – na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dołożenie kwiatów, zrobienie porządku w łazience, na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii, budynku gosp., pomiędzy tujami i przy kaplicy cmentarnej, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Cichoń Maria, Tłuściak Maria, Doktor Marta, Wietecha Honorata, Wójtowicz Małgorzata, Gradus Zygmunt.
  4. Ks. Dziekan Zygmunt Kudyba jest obecnie w szpitalu w Jaśle, ale mamy nadzieję, że w tym tygodniu wróci do domu. Polecajmy Go w naszych modlitwach.