Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziękujemy dzisiaj o. Joelowi za Boże Słowo, wspólną modlitwę i pomoc. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na czas pobytu w naszej wspólnocie.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Poniedziałek – św. o. Pio
    • Środa – bł. Władysława z Gielniowa (spotkanie dla bierzmowanych)
    • Piątek – św. Wincentego a Paulo
    • Sobota – św. Wacława (zapraszam Radę Duszpasterską na godz. 8.00)
    • Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na błogosławieństwo dzieci na sumie.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii, budynku gosp., na cmentarzu, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Ochałek Eleonora, Ochałek Małgorzata, Kowalska Agnieszka, Szurlej Anna, Dziadosz Eleonora, Dziadosz Halina. Bóg zapłać także Andrzejowi Krężałkowi, Janowi Fijałkiewiczowi, Dariuszowi Krężałkowi zarówno za pracę na rzecz naszej parafii, jak i ofiarowane materiały do chłodni w kaplicy cmentarnej.
  4. Jeżeli chodzi o prace przy naszym kościele, to w tym roku (w czasie już jesienno -zimowym) zrobimy wentylację w kościele. Wprawdzie mieliśmy w tym roku robić odwodnienie i izolację pionową (czyli tę trudniejszą część). Ale Firma poinformowała nas, że opóźniły się im terminy i trzeba to przełożyć na wiosnę przyszłego roku. Ponieważ i tak w jednym roku mieliśmy zrobić odwodnienie, a w drugim wentylację. Więc tylko zmienimy kolejność. Bóg zapłać wszystkim za pomoc i troskę.