b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA, adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Poniedziałek – św. Jana z Dukli – odpust w Pielgrzymce o godz. 11.00
  Czwartek – św. Benedykta
  Piątek - św. Brunona z Krerfurtu
  Sobota - Św. Andrzeja, Świerada i Benedykta
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, wypranie komż, alb i bielizny ołtarzowej, posprzątanie łazienki,, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii, budynku gosp., a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Frączek Mariola, Smoleń
 4. W następną niedzielę od godz. 13.00 odbędzie się FINALNA Krempniańska Parada Historyczna, przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
 5. Po 25 latach przewodniczenia naszej Radzie, p. Władysław Królik zrezygnował z tej funkcji. Panie Władysławie, jako wspólnota parafialna wyrażamy wielką wdzięczność za to zaangażowanie, poświęcony czas, zgłaszane pomysły zwłaszcza w tych sprawach materialnych parafii, ale też wiele zwykłej życzliwości. Pan Władysław ma bowiem swój udział i w remoncie naszej świątyni (oraz jej obejściu), plebanii, budynku gospodarczego. A nade wszystko w budowie kaplicy cmentarnej, nowego cmentarza czy naszych parkingów. Także droga z kościoła na cmentarz czy jej oświetlenie, to też jego inicjatywa. Niech dobry Bóg wynagrodzi te wszystkie trudy i poświęcenie. Nowym przewodniczącym został wybrany p. Jacek Dubis. Życzymy błogosławieństwa Bożego i owocnej współpracy.