b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Wielu z Was pyta o ks. Dziekana Zygmunta Kudybę. To niewątpliwie świadczy o Waszej trosce o Niego. Od półtora miesiąca jest na plebanii, choć potrzebuje stałej opieki. Zapewniamy mu ją 24 godziny na dobę. Na tę chwilę jest słaby, leżący, ale w kontakcie słownym. Bóg zapłać zwłaszcza za codzienną modlitwę różańcową w Jego intencji, a także tę indywidualną. Nie ustawajmy dalej w modlitwie.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Środa – św. Tomasza Apostoła
    • Sobota – św. Marii Teresy Ledóchowskiej
  3. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK i I PIĄTEK, I SOBOTA MIESIĄCA. Spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od 17.15 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W sobotę udamy się do chorych. A na Mszy św. wieczornej Wojownicy Maryi poprowadzą adorację i różaniec. 
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dołożenie kwiatów, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Skwara Irena, Kurowska Bernadeta, Szpak Dorota, Sajdak Małgorzata, Głowacka Janina, Znój Bogusława.