b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Poniedziałek św. Alberta Chmielowskiego
    • Piątek – św. Alojzego Gonzagi. W tym też dniu msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 9.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, pracowników szkoły (spowiedź w środę i czwartek pół godziny przed każdą Mszą św.) 
  2. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, wypranie komż, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, wykoszenie trawy przy kościele, budynku gosp., plebanii, a także przy kaplicy cmentarnej, zrobienie też porządku na cmentarzu oraz złożoną ofiarą. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Zajchowska Danuta, Naparło Stanisława, Naparło Joanna, Sajdak 
  3. W najbliższą sobotę 22-go czerwca będzie można z rana, do godz. 9.00 przywieść elektrośmieci, na parking przy kościele. Czyli zużyte komputery, monitory, klawiatury, drukarki, telewizory, radia, dekodery, telefony, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, kable, baterie, akumulatory itp. Pieniążki zyskane w ten sposób, zostaną przeznaczone na pomoc misjonarzom.
  4. W przyszłą niedzielę Koło Gospodyń i Ochotnicza Straż Pożarna w Poraju zaprasza na PIKNIK RODZINNY „Niedziela na kołach” przy budynku byłej szkoły. Rozpocznie się o godz. 14.00. w programie m. in. przejazd rowerowy, konkursy sportowe, występ zespołu, ognisko i koncert gitarowy, a także atrakcje dla dzieci. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  5. Rodzice maleńkiej Nadii dziękują Bogu, a także wszystkim ludziom za modlitwę w intencji ich dziecka. Dziecko wraz z mamą powróciło już do domu i wszystko wraca do normy.
  6. W środę pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Lucynę Kazecką z Debrzy. Polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…