b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj przeżywamy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlimy się i wspomagamy Bliski Wschód. Dlatego po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ten cel.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Poniedziałekśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
    • Piątekśw. Elżbiety Węgierskiej
    • Sobota bł. Karoliny Kózki, patronki naszej rzeszowskiej diecezji
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, wokół naszej świątyni, na parkingu i przy budynku gosp., posprzątanie łazienki, zrobienie pięknego porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Munia Małgorzata, Reczkowska Władysława, Gondek Małgorzata, Wierdak Józef.