b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę 20 młodych parafian otrzyma sakrament bierzmowania. Będzie to w Krempnej o godz. 18.00. W związku z tym we wtorek spowiedź św. od godz. 17.15 dla nich, dla świadków, rodziców czy rodzeństwa.
  2. Zaś spowiedź dla dzieci I Komunijnych, ich rodziców i chrzestnych w sobotę od godz 16.00 – 16.30. A w przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość I KOMUNII ŚW. dla dzieci z klasy III, na dodatkowej Mszy św. o 12.00. Dzieci przychodzą do kościoła na 11.50. Zadbajmy, aby była to wyjątkowa uroczystość (bez alkoholu). W tym dniu także uroczystości odpustowe w Dębowcu. Tam suma o godz. 11.00.
  3. Za niecały już miesiąc BOŻE CIAŁO. W tym roku główna Msza św. będzie odprawiona w Nienaszowie od Poraju, a dokładnie koło domu p. Magdaleny i Michała Lipińskich. A potem procesja przez 4 ołtarze z Najświętszym Sakramentem do naszego kościoła.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, wykoszenie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę (600 zł). Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali rodzice dzieci z klasy 2 SP.
  5. W piątek odeszła z naszej wspólnoty śp. Stanisława Królik z Nienaszowa. Jej pogrzeb jutro o 14.00 w naszym kościele. Polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…