b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym, a potem spotkanie Caritas. Jutro Uroczystość św. Stanisława – patrona Polski.
  2. We wtorek i czwartek spotkania dla dzieci I Komunijnych.
  3. W środę, na Mszę św. wieczorną i na spotkanie zapraszamy rodziców dzieci z klasy 2 oraz z klasy 4 SP.
  4. W sobotę kandydaci do bierzmowania będą mieli spotkanie z ks. Wizytatorem o godz. 9.30 w Krempnej, a potem próbę.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, zrobienie porządku w łazience, na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii, budynku gospodarczego, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali rodzice młodzieży bierzmowanej.
  6. Za trzy tygodnie w sobotę 27 maja będzie pielgrzymka dzieci I Komunujnych na Jasną Górę i do Wadowic. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, można się zapisać.
  7. Wójt Gminy Nowy Żmigród ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na dofinansowanie budowy studni wierconych, na potrzeby budynków mieszkalnych. Wnioski można składać od jutra do środy w Urzędzie Gminy, w godzinach pracy Urzedu.