Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

23.08.2015 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie o. Jana, paulina z Jasnej Góry. Dziękujemy mu za Boże słowo, wspólną modlitwę. Cieszymy się także obecnością sióstr zakonnych Fabiolą i Elizabet. Życzymy im wielu Bożych łaski i opieki Matki Najświętszej.

2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek – św. Bartłomieja

Środa – NMP Częstochowskiej – odpust w Polanach o godz. 11.00

Czwartek  – św. Moniki

Piątek  – św. Augustyna

Sobota – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy po sumie na błogosławieństwo dzieci.

3. W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym zapraszamy do spowiedzi dzieci i młodzież, tak żeby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny. I tak w czwartek od godz. 17.30 zapraszamy dzieci z klasy 4 i 5, piątek z klasy 6 i młodzież z gimnazjum, zaś w sobotę młodzież ze szkół średnich.

4. Bóg zapłać tym, którzy ufundowali dzieciom „TORNISTERY PEŁNE UŚMIECHU”, czyli wyposażyli zakupione przez Caritas plecaki w przybory szkolne. Udało się napełnić 8 takich plecaków i przekazać je dzieciom w ubiegłym tygodniu. 

5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni,  posprzątanie budynku gospodarczego, łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali:  Buś Krystyna, Skała Stanisław, Wrona Marcin, Buś Józef.

6. W  piątek zmarł śp. Stanisław Świątek z Nienaszowa, pogrzeb dzisiaj o 13.00 w naszym kościele. Polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…

Poprawiony (niedziela, 23 sierpnia 2015 12:43)

 

Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016

Modlitwa Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem

Dobry jest

Dla Ciebie dobry Boże