Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

24.04.2016 r.

V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj zapowiadana zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy, na prośbę Ojca św. Franciszka.

2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek – św. Marka

Piątek – św. Katarzyny ze Sieny

Niedziela (1-go maja) –rozpoczynamy miesiąc maj, a więc i  nabożeństwa majowe. W niedzielę o 15.30 najpierw  nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.), a w  ciągu tygodnia najpierw Msza św. wieczorna o 18.00, a po niej nabożeństwo. Na to nabożeństwo zapraszamy serdecznie wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych, starszych. Dzieci będą  otrzymywały specjalne obrazki. Przyszła niedziela to tez I niedziela miesiąca, dlatego zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym, a po Mszy św. popołudniowej spotkanie Caritas.

3. W środę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, świadków czy rodziców na spowiedź św. na godz. 17.15. A po Mszy św. wieczornej  odbędzie się egzamin diecezjalny. Zaś sakrament bierzmowania nasza młodzież przyjmie w sobotę o godz. 16.00, w Starym Żmigrodzie.

 4. W czwartek zapraszam na spotkanie dzieci I Komunijne, na godz. 17.00.

5. Ks. Biskup Ordynariusz zaprasza Ochotnicze Straże Pożarne na pielgrzymkę do Dębowca, w drugą niedzielę maja, czyli 8-go na godz. 15.00. Będzie to też związane ze świętowaniem Jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski.

6. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, posprzątanie łazienki, wykoszenie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także  za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Dziadosz Maria, Więcek Kazimierz, Suski Piotr, Sajdak Andrzej, Sajdak Ryszard.

 7. Dzisiaj miały być do nabycia kropielniczki do domów, ale dostawca przesunął termin na połowę maja. Bardzo przepraszam i poinformuję jak tylko zostaną nam dostarczone.

 

Poprawiony (niedziela, 24 kwietnia 2016 12:18)

 
Transmisje Papieskie

Miłość Twa

Bóg tak umiłował świat