Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

                                                                                                            

22.04.2018 r.

IV  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza – odpust w Faliszówce (suma o 11.30). Niedziela ta rozpoczyna tydzień modlitw o powołanie kapłańskie i zakonne. Prośmy by i z naszej wspólnoty Pan Bóg powoływał do swojej służby. Po każdej Mszy św. zapowiadana składka do puszek jako pomoc dla kościoła w Astanie (Kazachstan).

2. Jutro Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski (odpust w Brzezowej).

3. We wtorek egzamin diecezjalny dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy wieczornej.

4. W piątek na Mszę św. wieczorną i na spotkanie zapraszam rodziców dzieci I Komunijnych oraz rodziców dzieci  z klasy 2 SP.

5. Przyszła niedziela, to ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na błogosławieństwo dzieci na sumie.

6. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, rozebranie Bożego Grobu, wykoszenie trawy wokół kościoła, na cmentarzu i wokół plebanii i jej posprzątanie, udekorowanie kwiatami,  posprzątanie  łazienki,  zrobienie porządku na cmentarzu, a także  złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kucharska Władysława, Kulisz Helena, Dubis Zofia, Suska Anna. Bóg zapłać również za pracę na rzecz naszej wspólnoty - Katarzyna Kucińska, Jerzy Bożętka, Dariusz Baran.

7. Jeśli chodzi o naszą kaplicę cmentarną, to w maju zostanie ocieplona z zewnątrz i położymy tynki. W czerwcu zostanie zrobiona posadzka w całej kaplicy. Zaś w sierpniu będziemy malować w środku, a najpóźniej we wrześniu zostanie położona kostka wokół kaplicy wraz z podjazdem. W tym też czasie zostanie  zrobiony ołtarz, ambonka, tabernakulum, oświetlenie, nagłośnienie, ławki, meble do zakrystii, a także droga dojazdowa na wprost kaplicy i nawet już trochę parkingu przy kaplicy. Dlatego dziękuję wszystkim za ofiary, pomoc i troskę o to, aby można było w tym roku – najpóźniej do Wszystkich Świętych - dokończyć to wielkie dzieło.

Poprawiony (niedziela, 22 kwietnia 2018 10:39)

 
Transmisje Papieskie

Wszystko w Tobie mam
Newsboys - We Believe