Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

04.12.2016 r.

II  NIEDZIELA  ADWENTU

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. popołudniowej i spotkanie Caritas. Codziennie roraty o godz. 6.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. Dzisiaj DZIEŃ MODLITWY I POMOCY MATERIALNEJ KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE.  Zbiórka do puszek po każdej Mszy św. W liturgii Kościoła będziemy wspominać:

Wtorek – św. Mikołaja (odpust w Łężynach)

Środa – św. Ambrożego

Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św.6.00 i 17.00 (odpust w Desznicy)

3. Jutro po Mszy św. wieczornej, czyli ok. 17.30 zapowiedział się św. Mikołaj do naszego kościoła. Zapraszamy wszystkich ministrantów i czytających. Prosimy  też rodziców małych dzieci o wcześniejszy kontakt ze św. Mikołajem w zakrystii.

4. W przyszłą niedzielę na godz. 6.00 szczególnie  zapraszamy dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Dzieci te otrzymają poświęcone medaliki.

5. Po każdej Mszy św. dzisiaj i  przez kolejne niedziele  można nabywać świece Caritas na stół wigilijny. To także  nasza świąteczna pomoc dla najbardziej potrzebujących.

6. W tym tygodniu p. Organista uda się z opłatkami po naszej parafii.  W poniedziałek Kaczmarskie, Sadki i Grabanina, we wtorek Debrza, Sośniny i Nienaszów do kościoła, w środę od kościoła pod las i Poraj, czwartek Nienaszów od Poraj i Kolonia. Bardzo proszę, by przyjąć go życzliwie. Ofiary składane przy tej okazji są częściowym wynagrodzeniem za  posługiwanie w naszym kościele. Pan Włodzimierz zrezygnował z chodzenia, bo  nie da rady obejść.

7. Pragnę poinformować, że spowiedź św. Adwentowa planowana jest w naszej parafii na wtorek  20 grudnia po południu (14.00 -17.00). To już będzie w tym ostatnim tygodniu przed Świętami (Wigilia wypada w tym roku w sobotę). Zorganizujmy sobie tak czas, by każdy z nas mógł oczyścić swoje sumienie na czas Świąt Bożego Narodzenia.

8. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, wypranie alb, komż, a także zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnianie śniegu  i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Lelko Kazimiera, Smyka Wiesław, Musiał Józefa, Munia Maria, Munia Stefan. Bóg zapać także za pracę na rzecz naszej wspólnoty: Paweł Janas, Andrzej Kuciński.

Poprawiony (niedziela, 04 grudnia 2016 19:37)

 
Transmisje Papieskie

Czas przychodzącego Boga


Get the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module
Przyjdź Jezu!