Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

25.01.2015 r.

 

III  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek – św. Tymoteusza i Tytusa

Wtorek – bł. Jerzego Matulewicza

Środa – św. Tomasza z Akwinu

Sobota – św. Jana Bosko

2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30, a potem spotkanie Caritas.

3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie budynku gospodarczego, łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Bazan Jan, Jaskółka Ireneusz, Szuban Krzysztof, Bazan Mirosław.

4. W czasie kolędy w niektórych domach poruszałem sprawę Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu 2016 roku w Krakowie. Tydzień wcześniej, czyli od 20 – 25 lipca młodzież z całego świata będzie przebywać we wszystkich diecezjach w Polsce, także z naszej Rzeszowskiej Diecezji. Dlatego kto chciałby na ten czas przyjąć 2 osoby do swojego domu, to proszę, aby się do mnie zgłosił (dam odpowiedni formularz). A te rodziny, które już takie formularze otrzymały, proszę by jedną część do mnie zwrócić.

5. GŁOSOWANIE odnośnie kaplic cmentarnej…

 

Poprawiony (niedziela, 25 stycznia 2015 17:22)

 

Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016

Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem

Dla Ciebie dobry Boże

Dobry jest