Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

25.09.2016 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterski

1. Dzisiaj ogłaszana zbiórka do puszek jako pomoc po trzęsieniu ziemi we Włoszech, a po sumie spotkanie Rady Duszpasterskiej.

 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek – św. Kosmy i Damiana

Wtorek – św. Wincentego a Paulo

Środa – św. Wacława

Czwartek– Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała (odpust w Cieklinie)

Piątek – św. Hieronima

Sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

3. Od soboty  Msze św. wieczorne przesuwamy na  godz. 17.00. Oczywiście wiąże się to z tym, że rozpoczynamy miesiąc październik, a więc i NABOŻEŃSTWA  RÓŻAŃCOWE. Na to nabożeństwa zapraszamy serdecznie wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych, starszych, a w sposób szczególny dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Dzieci te w sobotę  otrzymają poświęcone różańce. W niedzielę najpierw będzie nabożeństwo różańcowe o 15.30,  a potem Msza św.

4. W tym tygodniu przypada I SOBOTA miesiąca. W związku z tym w  sobotę udam się do chorych od godz. 8.00. Za tydzień także I niedziela października. W niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po nabożeństwie różańcowym o 15.30, po Mszy św. popołudniowej  spotkanie Caritas.

5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie  łazienki,  wykoszenie i posprzątanie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom z Poraju za udekorowanie naszej świątyni kwiatami.  Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Sajdak Krystyna, Sajdak Lucjan, Wietecha Jan, Najba Piotr, Siurkiewicz Teofila, Gąsior Władysława.

 6. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Żmigrodzie  informuje, że można składać wnioki o pomoc żywnościową, do 15 października.

7. We wtorek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Ireneneusza Smolenia z Poraju, polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…

Poprawiony (niedziela, 25 września 2016 17:35)

 
Transmisje Papieskie

Panie przemień

Newsboys - We Believe