Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

                                                                                                            

                                   10.12.2017 r.

II  NIEDZIELA  ADWENTU

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj DZIEŃ MODLITWY I POMOCY MATERIALNEJ KOŚCIOŁOWI NA WSCHODZIE.  Zbiórka do puszek po każdej Mszy św. Codziennie roraty o godz. 6.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. W liturgii Kościoła będziemy wspominać:

- środa – św. Łucji

- czwartek – św. Jana od Krzyża

3. Po każdej Mszy św. dzisiaj i  przez kolejne niedziele  można nabywać świece Caritas na stół wigilijny. To także  nasza świąteczna pomoc dla najbardziej potrzebujących.

4. W tym tygodniu p. Organista uda się z opłatkami po naszej parafii.  W piątek od godz. 8.00 – Nienaszów od kościoła i Poraj. W sobotę też od 8.00 – Nienaszów od Poraju do szkoły.

5. W najbliższą sobotę od godz. 8.00 chciałbym jeszcze odwiedzić chorych, tak aby mogli skorzystać z sakramentu pokuty, Komunii św. czy też namaszczenia chorych. Proszę, aby ich zgłaszać w zakrystii przez ten tydzień.

6. Pragnę poinformować, że SPOWIEDŹ  ADWENTOWA planowana jest w naszej parafii na piątek  22 grudnia po południu (14.00 -17.00). To już będzie w ostatniej chwili przed Świętami (Wigilia wypada w tym roku w niedzielę). Zorganizujmy sobie tak czas, by każdy z nas mógł oczyścić swoje sumienie na czas Świąt Bożego Narodzenia.

7. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, a także zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnianie śniegu  i złożoną ofiarę. Na te dwa najbliższe tygodnie prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Subik Agnieszka, Subik Walentyna, Skuba Ewa, Skrzęta Judyta, Mikosz Filomena, Książkiewicz Marzena, Mastej Aneta, Mikosz Stanisława, Dziadosz Wiesława, Dziadosz Maria, Mrozowska Ludwika, Szwast Janina, Szwast Elżbieta, Rucińska Eleonora.

                                                                                                                                              

Poprawiony (niedziela, 10 grudnia 2017 15:01)

 
Transmisje Papieskie

Czas przychodzącego Boga


Get the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module
Przyjdź Jezu!