Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona Główna > Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

24.08.2014 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Gościmy dzisiaj ks. Tomasza Godlewskiego, misjonarza z Gwatemali. Dziękujemy za Boże Słowo, za wspólną modlitwę i przybliżenie blasków i cieni  pracy misyjnej. Po każdej Mszy św. zapowiadana  zbiórka do puszek  na pomoc w pracy misyjnej ks. Tomasza. Przeżywamy też 25-leie profesji zakonnej o. Jana, paulina z Jasnej Góry. Życzymy wielu Bożych łaski opieki Matki Najświętszej.

2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Wtorek – NMP Częstochowskiej – odpust w Polanach

Środa – św. Moniki

Czwartek – św. Augustyna

Piątek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

3. W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym zapraszamy do spowiedzi dzieci i młodzież, tak żeby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny. I tak w środę od godz. 17.30 zapraszamy dzieci z klasy 3 i 4, w czwartek z klasy 5 i 6, zaś w piątek młodzież z gimnazjum i liceum.

4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, wykoszenie trawy na cmentarzu i wokół kościoła,  posprzątanie budynku gospodarczego, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Bąk Adam, rodzina Szarlińskich, Świątek Zbigniew, Filip Adam.

Bóg zapłać także za pracę na rzecz naszej wspólnoty: Dziadosz Stanisław, Dziadosz Mateusz, Gołąb Wiesław. 

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Genowefę Tocką z Grabaniny, polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…

.

Poprawiony (niedziela, 24 sierpnia 2014 13:48)

 

Nadchodzące wydarzenia

PAź
1

01.10.2014
Nabożeństwa różańcowe

PAź
2

02.10.2014
Nabożeństwa różańcowe

PAź
3

03.10.2014
Nabożeństwa różańcowe

PAź
4

04.10.2014
Nabożeństwa różańcowe

Kalendarz Parafialny

loader
Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem

Przyjaciela mam

Vox Eremi - Matko w Szacie