Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

26.06.2016 r.

         XIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zaproszenie Ks. Biskupów na ŚDM w Krakowie…

2. W środę Uroczystość św. Piotra i Pawła - Msze św. u nas o godz. 7.30. 9.00 i 18.00, odpust w Nowym Żmigrodzie, suma o godz. 11.00.

3. W tym tygodniu przypada   I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św.   rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Możliwość spowiedzi w czwartek od 17.30 i piątek od godz. 17.00 i jednocześnie wystawienie Najświętszego Sakramentu. W I SOBOTĘ od godz. 8.00 udam się do chorych, rozpocznę od Poraju. A w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. popołudniowej. Jest to też dzień odpustu w Hucie Polańskiej, suma o godz. 14.00.

4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni,  zrobienie porządku w łazience,  na cmentarzu, wykoszenie trawy, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Buczyńska Danuta, Dubis Jacek, Białogłowicz Tadeusz. 

5. Chcielibyśmy również w tym roku przyłączyć się do akcji Caritas „TORNISTER  PEŁEN UŚMIECHU”. Na bocznym ołtarzu – za tydzień - znajdą się zielone worki, w których będzie karteczka i napis: „chłopiec/dziewczynka, lat i klasa….” Można zabrać do domu taki worek  i wyposażyć w przybory szkolne: kredki, farbki, ołówki, długopisy, klej, nożyczki, blok, papier kolorowy, plastelina, flamastry, piórnik, zeszyty, itp. I do końca lipca przynieść je do kościoła w tym woreczku i z tą karteczką. Zespół Caritas dokupi jeszcze plecaki i wręczymy je  dzieciom.

6. We wtorek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Wilhelminę Kuczała, dzisiaj o godz. 13.00  pogrzeb śp. Alicji Wójtowicz z Nienaszowa, polećmy je jeszcze miłosierdziu Bożemu…

Poprawiony (niedziela, 26 czerwca 2016 17:59)

 
Transmisje Papieskie

Panie do kogóż pójdziemy dziś

Nie bój się