Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

25.09.2016 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterski

1. Dzisiaj ogłaszana zbiórka do puszek jako pomoc po trzęsieniu ziemi we Włoszech, a po sumie spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Poniedziałek – św. Kosmy i Damiana

Wtorek – św. Wincentego a Paulo

Środa – św. Wacława

Czwartek– Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała (odpust w Cieklinie)

Piątek – św. Hieronima

Sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

3. Od soboty  Msze św. wieczorne przesuwamy na  godz. 17.00. Oczywiście wiąże się to z tym, że rozpoczynamy miesiąc październik, a więc i NABOŻEŃSTWA  RÓŻAŃCOWE. Na to nabożeństwa zapraszamy serdecznie wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych, starszych, a w sposób szczególny dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Dzieci te w sobotę  otrzymają poświęcone różańce. W niedzielę najpierw będzie nabożeństwo różańcowe o 15.30,  a potem Msza św.

4. W tym tygodniu przypada I SOBOTA miesiąca. W związku z tym w  sobotę udam się do chorych od godz. 8.00. Za tydzień także I niedziela października. W niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po nabożeństwie różańcowym o 15.30, po Mszy św. popołudniowej  spotkanie Caritas.

5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie  łazienki,  wykoszenie i posprzątanie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom z Poraju za udekorowanie naszej świątyni kwiatami.  Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Sajdak Krystyna, Sajdak Lucjan, Wietecha Jan, Najba Piotr, Siurkiewicz Teofila, Gąsior Władysława.

6. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Żmigrodzie  informuje, że można składać wnioki o pomoc żywnościową, do 15 października.

7. We wtorek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Ireneneusza Smolenia z Poraju, polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…

Poprawiony (niedziela, 25 września 2016 17:35)

Transmisje Papieskie

Panie przemień