Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

15.10.2017 r.

XXVIII NIEDZIELA  ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie

 

1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek - św. Jadwigi Śląskiej (ROCZNICA WYBORU JANA PAWŁA II)

Wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego – spotkanie dla bierzmowanych

Środa – św. Łukasza

Piątekśw. Jana Kantego – odpust w Samoklęskach

Sobota bł. Jakuba Strzemię

Niedziela – NIEDZIELA  MISYJNA, składka na rzecz misji.

2. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami,  posprzątanie  łazienki, wykoszenie trawy na nowym cmentarzu i posprzątanie,  zrobienie porządku na cmentarzu,  a także złożoną ofiarę.  Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Tocki Zenon, Tłuściak Wacław, Sajdak Wojciech, Sajdak Krzysztof, Kmiecik Bożena, Kmiecik Dawid, Skrzypiec Roman, Leputa Ireneusz.

3. Jeśli chodzi o naszą kaplicę cmentarną, to w ostatnim czasie zostało zrobione ocieplenie od dołu w całej kaplicy,  ogrzewanie podłogowe, a także wylewka. Został też uporządkowany i wyprofilowany teren w wokół kaplicy (tu dziękujemy  p. Maciejowi Wójcikowi za tę pracę). Do końca tego roku chcemy jeszcze zrobić chłodnię, czyli ocieplić pomieszczenie od wewnątrz, ułożyć płytki,  założyć także  agregat do chłodzenia,  a także ocieplić sufit nad prezbiterium i wejściem i  obić płytami. Zaś na przyszły rok pozostaje nam ocieplenie z zewnątrz i tynkowanie, piec gazowy,  posadzka, oświetlenie, malowanie, ławki, ołtarz, ambonka, nagłośnienie i zrobienie płytki odbojowej wokół kaplicy, a także drogi dojazdowej na wprost nowej kaplicy (więc też ambitny plan, ale spokojnie powinniśmy sobie z tym poradzić). Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na ten cel.  

 

 

Poprawiony (niedziela, 15 października 2017 18:50)

 
Transmisje Papieskie

Różaniec święty na niedzielę

Różaniec Do Granic