Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

19.03.2017 r.

III NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  o godz. 15.30. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, a także tradycyjnie w niedzielę po sumie.

2. Jutro Uroczystość św. Józefa (przeniesiona z niedzieli), a w sobotę  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Można w tym dniu  rozpocząć duchową adopcję dziecka poczętego. Polega ona na codziennym odmawianiu modlitwy za dziecko już poczęte, którego życie  może być zagrożone. Kto chciałby włączyć się w to wielkie dzieło modlitewne, to zapraszamy na Mszę św. w sobotę wieczorem. Deklaracje będą  na stoliku pod chórem.

3. Za tydzień i przez następne niedziele – po każdej Mszy św. – będzie można nabywać baranki „Caritas” na stół wielkanocny (4 zł). To także nasza pomoc dla najbiedniejszych. To też ostatnia niedziela miesiąca dlatego na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.

4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół kościoła, a także plebanii, zrobienie porządku w łazience, na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kamiński Zbigniew, Świątek Zenon, Dziedziak Mariusz, Kuczała Jan, Kuczała Mariusz. 

6. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z anszej wspólnoty śp. Antoniego Frączka z Sośnin, polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…

 

 

Poprawiony (niedziela, 19 marca 2017 20:08)

 
Transmisje Papieskie

Trzymaj Krzyż


Get the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module
Krzyżu Chrystusa, bądźże pochwalony