Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

01.03.2015 r.

II NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Gorzkich Żalach i spotkanie Caritas. To także  Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy św. zapowiadana składka do puszek na ten cel

2. We wtorek wspomnienie św. Kazimierza Królewicza – imieniny ks. Biskupa Kazimierza Górnego – polecajmy go w naszych modlitwach, jak i wszystkich solenizantów czy solenizantki.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek,  I piątek  i I sobota miesiąca.  Możliwość spowiedzi w czwartek przed Mszą św. i piątek od godz. 16.00 z  wystawieniem Najśw. Sakramentu. W sobotę udamy się do chorych od godz. 8.00.

4. Zapraszamy wszystkich na  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30 (składka na kwiaty do Bożego Grobu). Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, a także tradycyjnie w niedzielę po sumie.

5. W czasie tego Wielkiego Postu nie będzie w naszej parafii Rekolekcji Wielkopostnych, ponieważ jest  planowana w tym roku RENOWACJA  MISJI ŚWIĘTYCH (tuż przed Świętami Bożego Narodzenia). Natomiast spowiedź św. wielkanocna będzie u nas we Wielki Wtorek 31 III od 14.00 – 17.00.

6. W tym roku zima tak bardzo nie dała nam się we znaki, ale jednak codziennie palić trzeba, żeby była stała temperatura w kościele.   W związku z tym proszę radnych z Rady Parafialnej, by zebrać po 20 zł od rodziny  w następnym tygodniu ( czyli pomiędzy 08 – 22 marca) i wpłacić do banku na ogrzewanie kościoła. Można też samemu wpłacić do radnych czy do banku.

7. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, zrobienie porządku na cmentarzu, w budynku gospodarczym, łazience, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Świątek Mariusz, Subik Franciszek, Szymański Bronisław, Dziadosz Tomasz, Delimata Anna. 

8. W środę zmarła śp. Marianna Machowska z Nienaszowa, polećmy ją miłosierdziu Bożemu…

 

Poprawiony (niedziela, 01 marca 2015 16:53)

 

Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016

Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem

Ty światłość dnia

Trzymaj Krzyż


Get the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module