Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Strona Główna > Ogłoszenia duszpasterskie

14.09.2014 r.

PODWYŻSZENIE  KRZYŻA  ŚWIĘTEGO

1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się w Polsce Tydzień Wychowania pod hasłem: PRAWDA FUNDAMEMEM WYCHOWANIA. Pamiętajmy  w modlitwie o dzieciach, młodzieży, rodzicach, nauczycielach, kapłanach, ale przede wszystkim  wychowujmy do wartości nasze dzieci i młodzież.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Droga Krzyżowa z Kątów na Górę Grzywacką. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Poniedziałek – NMP Bolesnej

Wtorek – św. Korneliusza i Cypriana

Czwartek – św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. W Dębowcu Msza św. w intencji chorych o godz. 11.00

Sobota – Św. Męczenników Koreańskich. W Dębowcu spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców. Początek o godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę  odpust w Dębowcu – suma o godz. 11.00.

4. Pod chórem są do nabycia gazety katolickie, także związane z misjami. Jest to także nasza pomoc dla misjonarzy i misjonarek pracujących w dalekich krajach.

5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami,  posprzątanie budynku gospodarczego, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła i na cmentarzu, a także złożoną ofiarę.  Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Łopatkiewicz Marian, Kowalczyk Grzegorz, Adamczyk Stanisław, Chomicz Marian.

W ubiegłą niedzielę zebrano do puszek 1740 zł, jako pomoc dla poszkodowanych przez wichury. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6. Ogłoszenie policji…

Poprawiony (niedziela, 14 września 2014 10:49)

01.10.2014

02.10.2014