Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

26.10.2014 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

Uroczystość poświęcenia własnego kościoła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przeżywamy czas MISJI ŚWIĘTYCH w naszej parafialnej wspólnocie. Zachęcamy do udziału w Mszach św., nabożeństwach, spotkaniach,  byśmy mogli odnowić, pogłębić i umocnić naszą wiarę. Program mamy w domach, a O. Misjonarz jeszcze będzie przypominał. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na jutrzejszy wyjazd do chorych i  SPOWIEDŹ ŚWIĘTĄ, która będzie w środę i przed południem, i po południu. Skorzystajmy z tej okazji oczyszczenia naszych sumień. Dzisiaj także Uroczystość poświęcenia własnego kościoła. Polecamy Bogu fundatorów,  budowniczych, kapłanów, dobroczyńców naszej świątyni.

2. W środę, czwartek i piątek będzie można nabyć przy kościele krzyże misyjne, Pisma św., różańce, modlitewniki, obrazy, książki religijne (PANIE Z CARITAS).

3. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Wtorek- św. Szymona i Judy Tadeusza

Sobota Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. przed południem jak w każdą niedzielę, zaś po południu Msza św. na starym cmentarzu o godz. 14.00 z poświęceniem pomnika ofiar II wojny światowej(chyba żeby padał deszcz, to w kościele, a potem procesja na cmentarz). Ruch jednokierunkowy przy cmentarzu… (prośba do strażaków z Grabaniny)

NiedzielaWspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. z wypominkami o godz. 6.00, 7.30, 9.00, 10.30,  i 15.30. W listopadzie codziennie dziesiątek różańca za zmarłych po każdej Mszy św. Przypomnienie o odpustach…

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30, a potem spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, wypranie obrusów, posprzątanie    budynku gospodarczego,  zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom z Nienaszowa za udekorowanie naszej świątyni kwiatami.  Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kozieł Piotr, Dubis Janina, Kasprzyk Wilhelmina, Janik Edward. Bóg zapłać także za pracę na rzecz naszej wspólnoty Tomasz Machowski, Jerzy Doniek, Jacek Dubis, Jan Gronek,  Jan Świątek, Krzysztof Sajdak.

 

Poprawiony (niedziela, 26 października 2014 13:46)

 

Nadchodzące wydarzenia

PAź
24

24.10.2014 - 31.10.2014
Misje Święte

PAź
31

31.10.2014
Nabożeństwa różańcowe

LIS
1

01.11.2014
Uroczystość Wszystkich Świętych

LIS
30

30.11.2014 - 24.12.2014
Adwent (Roraty)

Kalendarz Parafialny

loader
Barka

Zaufaj Panu

Dobry jest